MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Michał Kaczmarczyk (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 100m – 11.03 (Warszawa 05.08.2016)


 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Gabriel Mikołajewski (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 400m ppł. – 55.21 (Wrocław 05.08.2016)

- Złoty medalista 71. PZLA MP U-20 w biegu na 400m ppł. - 53.21 (Toruń 08.07.2017)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Piotr Różycki (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:22.48 (Spała 14.02.2016)

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Dominika Muraszewska (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 600m – 1:35.83 (Toruń 25.09.2010)
- Złota medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:38.87 (Spała 30.01.2011)
- Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Bydgoszcz 2.04.2011)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:13.92 (Płock 24.07.2011)
- Srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.41 (Spała 29.01.2012)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Karolina Ciesielska (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 300m – 40.36 (Toruń 26.09.2010)
- Złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 300m – 40.30 (Kielce 2.10.2011)
- Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w biegu na 100m – 12.29 (Kielce 2.10.2011)
- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Monika Karasiewicz (trener Eugeniusz Rój)

- Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Młodzików w rzucie oszczepem – 38.36 (Toruń 26.09.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Monika Braun (trener Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Marcin Strusiński (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:24.64 (Spała 30.01.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Natalia Kochanowska (trener Eugeniusz Rój)

- Srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sztafecie 4x400m – 3:56.72 (Kraków 22.07.2012)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Paweł Krysiak (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 60m – 7.08 (Spała 26.01.2008)
- Złoty medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 60m – 6.92 (Spała 24.01.2009)
- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 100m – 10.87 (Kraków 24.07.2009)
- Brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 200m – 21.98 (Kraków 26.07.2009)

 

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Łukasz Chmura (trener Jarosław Dobrzeniak)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku w dal – 6.68 (Spała 24.01.2010)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Agnieszka Sołdyńska (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na 400m – 58.20 (Spała 27.01.2007)

 

·         srebrna medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.33 (Spała 30.01.2005)

·         złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Białystok 2.04.2005)

·         brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:11.23 (Warszawa 23.07.2005)

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Paulina Paradowska (trener +Marek Zarychta, Piotr Mieszkowski)

- Srebrna medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w biegu na 600m – 1:37.33 (Spała 30.01.2005)
- Złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych (Białystok 2.04.2005)
- Brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegu na 800m – 2:11.23 (Warszawa 23.07.2005)

MEDALISTA MISTRZOSTW POLSKI

Konrad Kruszyński (trener Jarosław Kalaszczyński)

- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w skoku wzwyż – 1.98 (Spała 30.01.2005)
- Srebrny medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skoku wzwyż – 2.05 (Warszawa 23.07.2005)
- Srebrny medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w skoku wzwyż – 2.08 (Spała 27.01.2007)
- Złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w skoku wzwyż – 2.08 (Biała Podlaska 28.06.2007)

 

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Joanna Bałdyga (trener Eugeniusz Rój)

- Złota medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w rzucie oszczepem – 48.80 (Białystok 26.06.2004)
- Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów w rzucie oszczepem – 50.17 (Bydgoszcz 2.07.2004)
- Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 49.86 (Toruń 26.08.2006) - AZS AWF Warszawa
- Złota medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 50.61 (Słupsk 8.09.2007) - AZS AWF Warszawa
- Srebrna medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem – 49.09 (Grudziądz 13.09.2008) - AZS AWF Warszawa

MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

Justyna Dorobek (trener Piotr Mieszkowski)

- Brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 60m – 7.96 (Spała 24.01.2004)

 

MIEJSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PŁOCK"

Podstawowym zadaniem klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo oraz szlifowanie ich talentów. Nasze działania prowadzą do wzrostu motywacji i zaangażowania, wyzwalamy w zawodnikach pozytywne cechy takie jak pracowitość, systematyczność, praca w zespole. Celem szkolenia jest przygotowanie zawodników do udziału w imprezach rangi mistrzowskiej oraz imprezach międzynarodowych. Organizujemy wyjazdy i obozy szkoleniowe na których zawodnicy pod okiem instruktorów aktywnie spędzają wolny czas w duchu sportowej rywalizacji.

 

Od lat budujemy świadomość i zainteresowanie lekkoatletyką wśród mieszkańców Płocka. Jesteśmy organizatorem:

 

  • MIEJSKICH CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH
  • BIEGU ULICZNEGO „TUMSKA DYCHA”
  • OGÓLNOPOLSKICH MITYNGÓW LEKKOATLETYCZNYCH
  • MIĘDZYNARODOWEGO MITYNGU „ORLEN CUP”

 

Nie boimy się wyzwań a nasze doświadczenie pozwala kroczyć pewnie w nowe, lepsze sportowe jutro.

Wychowaliśmy kilkudziesięciu medalistów, może twoje dziecko jest kolejnym z nich ???

Zwycięzcą jest każdy kto rozpocznie przygodę z królową sportu razem z nami...

Zapraszamy...

Kalendarium MUKS Płock

 

  • 9.10.2002 - odbyło się zebranie wyborcze nowego płockiego klubu. Z połączenia MUKLA Płock i klubów pływackich powstał jeden dwusekcyjny klub o nazwie Miejski Uczniowski Klub Sportowy „Płock”. Prezesem klubu został Hetkowski Wojciech, wiceprezesami: Zarychta Marek – lekkoatletyka i Wierciński Maciej – pływanie. Sekretarzem klubu został Zarębski Andrzej.
  • 2002 – po wyborach do samorządu Wojciech Hetkowski składa rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa, deklarując jednocześnie wspieranie Klubu.
  • 30.04.2003 – pierwsza odsłona strony internetowej klubu – www.lekkoatletyka.plocman.pl
  • 9.07.2003 – pierwsze zawody Grand Prix PZLA zorganizowane w Płocku (m.in. skok o tyczce wygrała Anna Rogowska z wynikiem 4.35).
  • 24.01.2004 – pierwszy w historii medal Mistrzostw Polski dla MUKS Płock zdobyła na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale Justyna Dorobek (trener Piotr Mieszkowski). Finiszowała na trzeciej pozycji w biegu na 60m, wyrównując swój rekord życiowy - 7,96.
  • 22.02.2004 - Dorota Udałow najlepszą sportsmenką, Jarosław Dobrzeniak najlepszym trenerem, a mityng Grand Prix PZLA najlepszą imprezą - to wyniki plebiscytu na sportowca, trenera i imprezę roku 2003, zorganizowanego przez Urząd Miasta Płocka, Radę Związków Sportowych, "Gazetę Wyborczą", "Tygodnik Płocki", Katolickie Radio Płock, telewizję Tele-Top i restaurację Tango.
  • 28.03.2004 – Płock organizatorem X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych.
  • 26.06.2004 - Joanna Bałdyga (trener Eugeniusz Rój) wynikiem 48.80 zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w rzucie oszczepem.
  • 2.07.2004 – pierwszy w historii MUKS medal Mistrzostw Polski Seniorów. Joanna Bałdyga (trener Eugeniusz Rój) wynikiem 50.17 zdobyła brązowy medal w rzucie oszczepem.
  • 30.01.2005 – dwa srebrne medale Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale: Konrad Kruszyński (trener Jarosław Kalaszczyński) w skoku wzwyż (1.98) i Paulina Paradowska (trener Marek Zarychta) w biegu na 600m (1:37.33).
  • 2.04.2005 – dzień, który pozostanie w pamięci zawodników i trenerów MUKS Płock, jako dzień szczególny. Wiadomość o śmierci Marka Zarychty – trenera i Prezesa klubu nie pozwoliła w pełni cieszyć się ze złotego medalu zdobytego przez Jego podopieczną Paulinę Paradowską. Paulina nie miała sobie równych w biegu na 2km podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych. W Białymstoku MUKS Płock w klasyfikacji klubowej zajął najwyższe w historii - 4 m-ce.
  • kwiecień 2005 – obowiązki Prezesa MUKS Płock przejmuje Maciej Wierciński.
  • 23.07.2005 – dwa medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Warszawie: srebro Konrada Kruszyńskiego (trener Jarosław Kalaszczyński) w skoku wzwyż (2.05) i brąz Pauliny Paradowskie (trener ŚP Marek Zarychta) w biegu na 800m (2:11.23).
  • 30.09.2005 – zawodniczka MUKS Płock – Paulina Paradowska za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2004/2005 otrzymała stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
  • 2006 sekcja pływacka przechodzi pod MZOS Płock, MUKS Płock posiada już tylko sekcję lekkiej atletyki.
  • 27.01.2007 – dwa medale Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale: srebro Konrada Kruszyńskiego (trener Jarosław Kalaszczyński) w skoku wzwyż (2.08) i brąz Agnieszki Sołdyńskiej (trener Piotr Mieszkowski) w biegu na 400m (57.66 el. 58.20 F).
  • 28.06.2007 – złoty medal Konrada Kruszyńskiego (trener Jarosław Kalaszczyński) w skoku wzwyż (2.08) podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Podlaskiej.
  • 26.01.2008 – brązowy medal Pawła Krysiaka (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 60m (7.08) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale.
  • 24.01.2009 – złoty medal Pawła Krysiaka (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 60m (6.92) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale.
  • 24-26.07.2009 – trzy brązowe medale podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie podopiecznych Jarosława Dobrzeniaka: Paweł Krysiak 100 i 200m, sztafeta 4x100m (Krysiak, Chmura, Kiciak, Kępczyński)
  • 24.01.2010 – srebrny medal Łukasza Chmury (trener Jarosław Dobrzeniak) w skoku w dal (6.68) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale.
  • 16.062010 – Tegoroczny mityng Grand Prix PZLA został zdominowany sensacyjnym startem w biegu na 100m Samuela Francisa – Mistrza Świata Wojskowych. Katarczyk legitymuje się imponującym rekordem życiowym – 9.99, biegał 8 czerwca w Memoriale Janusza Kusocińskiego. Zajął tam drugie miejsce (10.25). Po starcie w Warszawie zatrzymał się na zgrupowaniu w Spale, skąd trafił do nas. W Płocku gładko wygrał eliminacje (10.42) oraz finał – 10.29, bijąc dwukrotnie rekord stadionu Płockiego.
  • 25-26.09.2010 – trzy medale Mistrzostw Polski Młodzików w Toruniu: złoto Karoliny Ciesielskiej (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 300m (40.36), srebro Moniki Karasiewicz (trener Eugeniusz Rój) w rzucie oszczepem (38.36) oraz srebro Dominiki Muraszewskiej (trener Piotr Mieszkowski) w biegu na 600m (1:35.83).
  • 29.12.2010 - odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu MUKS Płock. W głosowaniu jawnym wybrano nowy Zarząd Klubu: Jacek Koziński – Prezes, Justyna Woja – Wiceprezes, Maciej Dobrzeniak – Sekretarz, Roman Koźluk – Członek, Jarosław Dobrzeniak – Członek.
  • 30.01.2011 – dwa medale na 600m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale podopiecznych trenera Piotra Mieszkowskiego: złoto Dominiki Muraszewskiej (1:38.87) oraz brąz Marcina Strusińskiego (1:24.64).
  • 21.02.2011 – nowa domena strony klubowej: www.muksplock.pl.
  • 2.04.2011 – brązowy medal w biegu na 2km podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych w Bydgoszczy Dominiki Muraszewskiej (trener Piotr Mieszkowski).
  • 24.07.2011 - srebrny medal XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Płocku wywalczyła w biegu na 800m Dominika Muraszewska (trener Piotr Mieszkowski). Czas uzyskany podczas ulewnego deszczu to 2:13.92.
  • 24.09.2011 - podczas Ligi Juniorów Dominika Muraszewska (trener Piotr Mieszkowski) uzyskała w biegu na 400m wynik 56.15 (pierwsza klasa sportowa).
  • 01.10.2011 - brązowy medal Karoliny Ciesielskiej (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 100m (12.29 +2,7) podczas Mistrzostwa Polski Młodzików – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego – Kielce
  • 02.10.2011 - złoty medal Karoliny Ciesielskiej (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 300m (40.30) podczas Mistrzostwa Polski Młodzików – Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego – Kielce.
  • 29.01.2012 - srebrny medal Dominiki Muraszewskiej (trener Piotr Mieszkowski) w biegu na 600m (1:37.41) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale.
  • 16.05.2012 - na mityngu GP LPP w Płocku Monika Karasiewicza uzyskała wynik na poziomie I klasy sportowej w rzucie oszczepem 600g - 44.66
  • 16.06.2012 - na mityngu w Warszawie Monika Karasiewicz posłała oszczep 500g na odległość 51.56. Jest to wynik na poziomie I klasy sportowej. Był to wtedy rekord Polski, choć bardzo szybko pobity.
  • 22.07.2012 - srebrny medal sztafety 4x400m K (Natalia Kochanowska 95, Monika Braun 96, Karolina Ciesielska 96, Dominika Muraszewska 95) podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie.
  • 14.10.2012 - MUKS Płock zorganizował Tumską Dychę - bieg uliczny na 10km www.dycha.muksplock.pl
  • 11.05.2013 - na mityngu w Warszawie Monika Karasiewicza uzyskała wynik na poziomie I klasy sportowej w rzucie oszczepem 600g - 49.82.
  • 15.06.2013 - na mityngu w Łomży Karolina Ciesielska uzyskała wynik na poziomie I klasy sportowej w biegu na 200m - 24.88 (-0,2)
  • 19.06.2013 - MUKS Płock zorganizował I międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny na Rynku Starego Miasta w Płocku - ORLEN Cup. W pchnięciu kulą zwyciężył Tomasz Majewski (20.70), a w skoku o tyczce reprezentant Niemiec - Raphael Holzdeppe (5.80) www.orlencup.pl.
  • 13.10.2013 - MUKS Płock zorganizował II Tumską Dychę - bieg uliczny na 10km www.dycha.muksplock.pl. W ramach biegu odbyły się II Mistrzostwa Polski Kobiet w biegu na 10km
  • 04.06.2014 - MUKS Płock zorganizował II międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny na Rynku Starego Miasta w Płocku - ORLEN Cup. W skoku wzwyż kobiet zwyciężyła Kamila Lićwinko (1.97), a w pchnięciu kulą Resse Hoffa USA (20.85). Drugi był Tomasz Majewski z wynikiem 20.53
  • 29.06.2014 - podczas Mistrzostw Polski Juniorów Dominika Muraszewska uzyskała wynik na 400m na poziomie I klasy sportowej 55.51 zajmując 5 miejsce w finale.
  • 13.09.2014 - MUKS Płock został włączony do ogólnopolskiego programu Lekkoatletyka dla każdego.
  • 12.10.2014 - MUKS Płock zorganizował III Tumską Dychę - bieg uliczny na 10km.
  • 17.06.2015 - MUKS Płock zorganizował III międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny na Rynku Starego Miasta w Płocku - ORLEN Cup. W pchnięciu kulą zwyciężył Tomasz Majewski (20.76), a skok o tyczce Michał Balner (CZE) - 5.72.
  • 05.09.2015 – wychowanka MUKS Płock – Dominika Muraszewska (AZS AWF Warszawa) została młodzieżową wicemistrzynią Polski w biegu na 400m (53.67).
  • 11.10.2015 - MUKS Płock zorganizował 4 Tumską Dychę - bieg uliczny na 10km.
  • 14.02.2016 - srebrny medal Piotra Różyckiego (trener Piotr Mieszkowski) w biegu na 600m (1:22.48) podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Spale.
  • 05.08.2016 - brązowy medal Gabriela Mikołajewskiego (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 400m ppł. (55.21) podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu.
  • 09.10.2016 - MUKS Płock zorganizował 5 Tumską Dychę - bieg uliczny na 10km.
  • 13.05.2017 - podczas Światowego Dnia Lekkiej Atletyki w Warszawie Gabriel Mikołajewski (trener Jarosław Dobrzeniak) uzyskał w biegu na 400m ppł. wynik 53.51 (pierwsza klasa sportowa), wypełniając minimum EAA na Mistrzostwa Europy Juniorów w Grosseto (ITA) - 53.75. Minimum PZLA - 52.40.
  • 08.07.2017 - złoty medal Gabriela Mikołajewskiego (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 400m ppł. (53.21) podczas 71. PZLA MP U-20 w Toruniu.
  • 14.07.2017 - udział wychowanki MUKS Płock - Dominiki Muraszewskiej (AZS AWF Warszawa) w eliminacjach biegu na 400m (52.88 PB, q) ME U-23 w Bydgoszczy.
  • 15.07.2017 - 6 m-ce wychowanki MUKS Płock - Dominiki Muraszewskiej (AZS AWF Warszawa) w finale biegu na 400m (53.62) ME U-23 w Bydgoszczy.
  • 16.07.2017 - złoty medal i rekord Polski U-23 wychowanki MUKS Płock - Dominiki Muraszewskiej (AZS AWF Warszawa) w sztafecie 4x400m (3:29.66) ME U-23 w Bydgoszczy.W składzie złotej sztafety znalazły się oprócz Dominiki: Adrianna Janowicz, Mariola Karaś i Aleksandra Gaworska.
  • 16.07.2017 - MUKS Płock zorganizował mityng lekkoatletyczny klasy MM - Mityng Gwiazd.
  • 04.08.2017 - brązowy medal Michała Kaczmarczyka (trener Jarosław Dobrzeniak) w biegu na 100m (11.03 +1,0 m/s) podczas XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Warszawie.

Medale Mistrzostw Polski

rok

medale hala

medale stadion

medale przełaje

medale łącznie

2002

-

-

-

-

2003

-

-

-

-

2004

1

2

 

3

2005

2

2

1

5

2006

-

-

-

-

2007

2

1

-

3

2008

1

-

-

1

2009

1

3

-

4

2010

1

3

-

4

2011

2

3

1

6

2012

1

1

-

2

2013

-

-

-

-

2014

-

-

-

-

2015

-

-

-

-

2016 1 1   2
2017 - 2 - 1

Razem

12

18

2

32

  1. Wydarzenia
  2. Fotowydarzenia

 
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
Mityng kwalifikacyjny - Łódź 28.05.2016 r.
  1. Zarząd
  2. Trenerzy

Jacek Koziński - PREZES

Justyna Woja - Wiceprezes

Maciej Dobrzeniak - Sekretarz

Jarosław Dobrzeniak - Członek

Roman Koźluk - Członek

Eugeniusz Rój

Jarosław Dobrzeniak

Piotr Mieszkowski

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń