• Wydrukuj
  • Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
5 maja w Toruniu odbył się Piknik Lekkoatletyczny. Już na zawodach z okazji otwarcia sezonu padło wiele ciekawych wyników. W konkursie skoku wzwyż weteran Dariusz Bednarski pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 160cm.

Duża część zawodniczek MUKS-u startowała na dystansie 300m. Najbardziej wyróżniły się Monika Braun (96) 44.19, Katarzyna Kochanowska (97) 44.74 PB, oraz Monika Chlewińska (99) 45.29 PB. 600m Okazało się szczęśliwe dla Krzysztofy Wardy, która w swojej serii dobiegła na 3 miejscu z czasem 1:42.68 PB. Nowym rekordem życiowym może pochwalić się Agata Muszyńska. Pokonała 1000m z czasem 3:12.92. W pierwszej trójce Rzutu oszczepem juniorek mł. (500) zmieściła się Dominika Orlikowska (97) posyłając oszczep na odległość 37.20. Wśród mężczyzn wyróżnił się Marcin Strusiński (94). Ukończył 1000m w czasie 2:30.52 deklasując biegaczy ze swojej grupy wiekowej. Największe emocje panowały na bieżni w czasie biegu na 600m. Zawodnik Sławomira Kąpińskiego Klaudiusz Krysiewicz (95) dobiegł pierwszy z wynikiem 1:21.98 PB ustanawiając nowy rekord naszego klubu.

Czytany 1521 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2013 10:36