• Email
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Monika Karasiewicz Monika Karasiewicz fot. Piotr Mieszkowski
W ostatni weekend zawodnicy MUKS-u walczyli o medale na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych na stadionie AWF Warszawa. Na najwyższym stopniu podium stanęła Monika Karasiewicz (95), która w konkursie rzutu oszczepem (600) osiągnęła wynik 49.82 PB.

Na trzecim miejscu uklasowała się Natalia Kochanowska (95), która posłała oszczep na odległość 31.24. Wśród juniorek młodszych w rzucie oszczepem (500) Srebrny krążek zdobyła Eliza Strzembeczna (97) z wynikiem 28.46. Karolina Ciesielska (96) poprawiła swój rekord życiowy na dystansie 400m. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii juniorek młodszych z czasem 58.32 PB, Druga była Katarzyna Kochanowska (97) 1:02.36, a trzecia Monika Braun (96) 1:03.31. Na tym samym dystansie sukces odnieśli także mężczyźni. Wśród juniorów młodszych brąz wywalczył Maciej Banaszkiewicz (96) 55.26. Bieg Juniorów wygrał Klaudiusz Krysiewicz (95) 50.10 PB, jako trzeci przybiegł Marcin Strusiński (94) 51.00 PB. Drugiego dnia zawodów Patryk Rydziński (95) wywalczył złoto w biegu na 800m. Pokonał dwa okrążenia w czasie 2:03.55 PB.

Czytany 2017 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2013 10:37

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Więcej w tej kategorii: Rekordowy bieg Strusińskiego »